CAP de Palafrugell

L’Hospital de Palamós i el CAP de Palafrugell omplen d’il·lustracions les àrees de pediatria

Es tracta d’un projecte realitzat per Humanitzem Hospitals – Ignasi Blanch i Donem color a la nostra sanitat – AcompanyArt.

Esther Vilert: «Ja hem trobat substituts pels metges vacants al CAP de Palafrugell»

El CAP de Palafrugell ha hagut de buscar facultatius a corre-cuita

80 il·lustradors ompliran de color l’Hospital de Palamós i el CAP de Palafrugell

L'objectiu és remodelar els espais d'assistència infantils al CAP de Palafrugell i a l'Hospital de Palamós

Pintaran els espais infantils de l’hospital de Palamós i el CAP de Palafrugell

El projecte és possible gràcies al projecte AcompanyArt i l'il·lustrador Ignasi Blanch, fundador del projecte Humanitzem els Hospitals

Serveis de Salut Integrats del Baix Empordà reforça els centres assistencials durant l’estiu

El Baix Empordà té uns 132.000 habitants, però es calcula que a l’estiu la població estacional s’enfila fins a les 220.000 persones. Això suposa un increment d’un 70 per cent del nombre de residents. Això comporta una concentració de...

Últimes notícies

Taylor Swift publicarà aquest divendres quatre cançons noves de «The Life of a Showgirl»

Taylor Swift ampliarà aquest divendres 25 de setembre The Life of a Showgirl amb quatre cançons inèdites: ‘Patient Zero’, ‘Cleveland!’, ‘Pink Clouding’ i ‘Babylon’. La nova edició es titularà The Life of a Showgirl: The Encore i arribarà gairebé un any després de la publicació de l’àlbum original, que es va convertir en un dels